Як зробити розсилку в Getresponse
Зайдіть на сайт getresponse.ru, зареєструйтесь та активуйте свій обліковий запис. Перші 30 днів сервіс можна користуватися безкоштовно
Перш ніж створити розсилку, потрібно додати базу передплатників. Зайдіть до меню «Контакти» — «Імпорт контактів».
Додати контакти можна трьома способами: скопіювати адреси вручну, завантажити файл з базою або імпортувати з інших сервісів.
Для початку можна скопіювати кілька адрес вручну та натиснути кнопку «Імпорт контактів».

На сторінці «Налаштувати імпорт» можна вибрати поля імпорту. Це потрібно в тому випадку, якщо ви експортуєте адреси з бази, де є поля з номерами телефонів, містом проживання тощо.
Натисніть кнопку «Наступний крок», і ви перейдете на сторінку параметрів імпорту, на якій ви можете вибрати кампанію. На початковому етапі вам доступна лише одна, тому залиште все як є та натисніть кнопку «Завершити імпорт».
Тепер можна створювати розсилку. Для цього виберіть у верхньому меню пункт Розсилки — Створити розсилку.
Натисніть кнопку «Новий конструктор листів» і на сторінці введіть ім'я для повідомлення. Передплатники його не побачать, воно потрібне для вас, щоб ви не заплуталися у своїх листах.
Введіть заздалегідь підготовлену тему листа та виберіть, що буде показано у графі відправника.
Наступний крок – це робота із шаблонами. Ви можете імпортувати свій або взяти готовий. Ми рекомендуємо вам взяти найпростіший або створити свій з нуля і зберегти його як шаблон, щоб надалі змінювати лише текст та зображення.
На верхній панелі праворуч є кнопка "Мобільний". Натисніть її, щоб дізнатися, як ваш лист виглядатиме на телефоні.
Після того, як ви створили шаблон, надішліть собі тестовий лист і перевірте, як він виглядає на різних пристроях та різних браузерах. Так ви уникнете купи помилок і огріхів у верстці.
Після того, як ви створили шаблон, надішліть собі тестовий лист і перевірте, як він виглядає на різних пристроях та різних браузерах. Так ви уникнете купи помилок і огріхів у верстці.

Як перевірити тестовий лист:
Перейдіть на посилання з листа, переконайтеся, що вони робітники і ведуть на потрібні сторінки.
Ще раз перевірте орфографію.
Подивіться, чи всі зображення завантажилися.
Перевірте, чи кнопки працюють.
Надішліть лист і подивіться, як він відображається.

ГДЕ НУЖНО ПРОВЕРЯТЬ ОФОРМЛЕНИЕ ПИСЬМА:
Веб-клієнти - gmail.com
Програми - Outlook на Windows і Mail на OS.
Програми — Gmail, поштова програма на iOS та Android.

Після того, як ви переконаєтеся, що з листом все гаразд, можна надсилати його до загальної бази передплатників. Для цього натисніть кнопку «Наступний крок», яка знаходиться в правому нижньому кутку сторінки.

На сторінці "Увімкнути одержувачів" ви можете вибрати кампанію. Зараз вона у вас одна, тому поставте навпроти неї галочку та переходьте до наступного кроку.
Ще раз на сторінці «Зведення повідомлень» перевірте всі дані. Для не термінових листів можна використовувати функцію «Ідеальний час» — система сама вибере найкращий час доставки, але це може затримати листа майже на добу.
Також ви можете натиснути на кнопку «Запланувати» (Це найкрутіший спосіб, тому що завжди є мандраж перед відправкою. Але скасувати відправку не можна. Тому найпростіше — просто поставити відправку за розкладом і розслабитися.), щоб вибрати час, коли розсилка має бути відправлена.

Отже, розсилка створена і можна натиснути кнопку «Надіслати». Після того, як ви зробите це, у вас буде ще хвилина, щоб її скасувати.
Після того, як усі листи будуть надіслані, стежте за аналітикою. Це можна зробити в меню «Звіти» – «Аналітика розсилок»

Ви можете дізнатися докладніше, як працювати з сервісом Getresponse на їхньому офіційному каналі в YouTube.