Наступний крокДілимо пости на рубрики.Наприклад, ви визначили, що хочете зробити 20 постів на місяць.
Придумайте рубрики своїх постів.
Готуємо для них докладніші рубрики, наприклад:Продають: Пост про послугу, Результати процедур
Корисні: Інформаційний пост, Пост Рада
Розважальні: Розіграш, Жарт або Цитата
Підвищують лояльність до бренду: Наша команда, Відгуки клієнтів
Найкраще якщо продавець постів буде близько 20%, не більше, інакше за вами нецікаво стежитиме. Інші рубрики розбивайте за своїми можливостями та за відгуками передплатників: якщо вони більше лайкають фото до і після – значить таких постів має бути більше, якщо під відео про процедуру записуються на сеанс – звичайно ж, потрібно робити більше таких постів.
Розділіть всі ваші рубрики у відсотках, де 100 % це все всі пости, з них продають 20% (пост про вашу послугу до речі це і є пост, що продає), корисних 25%, розважальних 15%, про команду 10%, результати процедур 20%, відгуки клієнтів 10%.
І якщо ми вирішили робити 20 постів на місяць, значить у нас буде:
20% з 20 постів це 4, тобто 4 продають посту, 5 корисних, 3 розважальних, 4 результати процедур, 2 пости про команду та 4 відгуки клієнтів.
Далі вибираємо теми постів. Якщо у вас стоїть у плані рубрика "Корисний піст", то темами може бути: "Які процедури прибирають гусячі лапки?", "Як підтягнути шкіру на животі після пологів?", "Як часто потрібно робити чищення обличчя?".
Якщо у вас у рубриці "Розважальний пост", то темами може бути: "Жарт про косметологію", "Опитування - скільки разів на рік ви робите чищення обличчя?", "Розіграш процедури".
Продають пости, теми: "Нова процедура в салоні: СМАС ліфтинг", "Позбавляємося зайвих сантиментів за допомогою кріоліполізу!"
Список тем є, тепер пишемо тексти під них. Пишіть лаконічно і зрозумілою клієнтам мовою. Не забувайте наприкінці писати заклик до дії: підпишись, прокоментуй, запишись і таке інше. У постах це особливо важливо. Також додайте свої контакти до посту.
Наступним етапом, коли тексти є – підбираємо візуальну частину контенту: це буде відео, фото чи цитата, оформлена в картинку.
Після того як документ готовий, можна сміливо планувати його в планер-сервіси. Наприклад, сервіс
smmplanner.comВи зможете легко спланувати пости на тиждень або місяць вперед, і забути про них, сервіс буде сам з постити в стрічку.
Або якщо поки що з планером складно розібратися, зберігайте посилання на документ десь у телефоні, щоб мати можливість туди зазирнути, скопіювати потрібний текст та хештеги та зробити пост день у день.